Dëshmi

Dëshmi

"Unë kam qenë në industrinë e kujdesit të lëkurës për shumë vite, dhe kanë punuar me produkte të ndryshme. Disa vjet më parë unë filloi duke përdorur Detin Vital. Unë isha i habitur se si edhe lëkura ime u përgjigj dhe sa shpejt kam filluar duke parë rezultatet. Ne tani të ofrojë produkte të Detit Vital në vendin tim të biznesit dhe përgjigjes ka qenë .Rreth fantastike nga klientët e mi kanë kushte të lëkurës të tilla si pezmatim i lëkurës dhe ekzemë, dhe Deti Vital krem për duart bë një lehtësim mjaft mrekulli për shumë prej tyre. locion Trupi, këmbë krem, kripë pastrim, për të përmendur disa, kanë një cilësi luksoze me një aromë të lehtë të këndshme dhe të punojnë shumë mirë madje edhe në lëkurën më të ndjeshme. I highly recommend Detit të produkteve jetike për kujdesin e lëkurës tuaj si dhe mbështetjen e jashtëzakonshme nga shërbimi ndaj klientit për të gjitha pyetjet tuaja dhe ka nevojë. "

Yelena Shalansky
Esthetician dhe Makeup Artist
Muse Salon dhe Spa

"Marina di në të thellë të gjitha produktet e saj Ajo ka qenë duke ofruar këshillime të shkëlqyer bukuri Ajo zgjedh produktin e duhur që është me të vërtetë duke punuar unë dua të përdorni krem me vitaminë C, të lëngshme sapun -..!. Im i preferuar"

natasha Onyshchenko
Profesionale e pavarur e kontabilitetit

"Unë kam qenë duke përdorur produktet SeaVital që nga viti 2006. Preferuarat e mia janë Gel Pastrimit fytyrës dhe Exfoliating Facial Wash. Pastrimit xhel e bën lëkurën time të ndjehen shumë të rifreskohen dhe i butë. Exfoliating larë punon shumë të butë dhe kjo është e përkryer për lëkurën time të ndjeshme, unë e përdorin atë dy herë . një ditë edhe unë doja të përdorin maska ​​-.. Multi Action dhe alga deti ato ofrojnë ushqim të mirë të lëkurës unë kam përdorur produkte të ndryshme kozmetike me kalimin e viteve, por pas përdorimit të tyre për një kohë që për disa arsye nuk pushon së punuari për mua Sea. produktet jetike janë duke punuar për mua dhe për të mbajtur lëkurën time të shëndetshme dhe të madhe duke kërkuar. faleminderit për të bërë produkte të mirë! "

Irlandë
Customer që nga viti 2006

"Unë kam qenë duke përdorur SeaVital për disa vjet dhe me të vërtetë e duan e produkteve tuaja. Ai e bën punën dhe askush nuk belives se unë jam në të dyzetat e mia. Njerëzit mendojnë se unë jam në të 20-tat e mia fund. Kur jam me vajzën time që është 21 ata mendojnë se ne jemi motra për disa vjet larg. unë them të gjithëve në lidhje me produktet tuaja dhe të ketë miq bindur për të përpiqen dhe për të blerë produktet tuaja. Ndonjëherë është e vështirë për mua për të blerë, kur unë jam jashtë, sepse unë jam një nënë e vetme e tre fëmijët dhe punuar dy punë. Por i kënaqur që unë e përdorin SeaVital kur është e mundur ".

Tessina D'Santos

"Marina Gilbitsky ka qenë rep ynë për produkte SeaVital që nga viti 2006. Ne përdorim produktet SeaVital në spa tonë për paketat tona spa. Klientët tanë si produktet dhe shumica e klientëve tanë të blerë produktin pas trajtimit të tyre spa. I urdhërojë mujore dhe marrin produktet e mia me 24 orë. "

mary
Wellsprings Medical Spa

"Unë vetëm do të doja të them se unë kam qenë duke përdorur SeaVital për gati dy vjet. Lëkura ime ishte me vaj dhe njolla-njolla. Kam pasur disa zona të skuqje dhe kombinim të thatë / të lëkurës me vaj. Edhe pse unë kam qenë shumë skeptik, kam vendosur të provoni tyre produkt. unë fillova me cleanser exfoliating (në çdo ditë të parë, por pas një thatësi të vogël) i alternuar kjo me xhel spastrimit fytyrës dhe toner. i përdorur maskë baltë çdo ditë të tjera dhe prerë atë në dy një javë (për shkak të thatësi ). unë gjithashtu blerë krem hidratues ditor dhe sunscreen lyer. kam gjetur se pas një muaji me këtë regjiment, lëkura ime u bë më pak vaj dhe skuqje në zonat e zhdukur. Breakout im nuk ndodhin aq shpesh pastaj u ndal krejtësisht. poret e mia ishin jo aq e dukshme dhe lëkurën time, ndjeva duhur, dhe më të zhdërvjellët. Një mik që nuk e kam parë shpesh në dukje më shumë se sa i mirë lëkura ime dukej. Ajo veten në qoftë se unë kishte disa "punë" e bërë. kam vënë re se zona e errët nën sytë e mi janë duke u bërë shumë të dukshme dhe më bëri të duken të lodhur dhe të drobitur. I blerë serum nën sy dhe serum xhel (dhe të alternuar në mes të dy). Pas fjalë për fjalë disa javë, burri im vënë re ndryshimin. Kam provuar shumë cleansers të ndryshme të përballet dhe për shkak se lëkura ime është shumë e ndjeshme, kam pasur një kohë të vështirë gjetjen e një produkti që nuk thahet ose të bëjë lëkurën time, aq vaj që një Breakout ndodh një herë në disa javë. Me SeaVital, kjo nuk ndodhi. Një mik më dha disa produkte mostër që ishin dy herë më të shtrenjtë si SeaVital dhe të ishin të gjitha ekstrakte bimore natyrore dhe më pyeti për përdorimin e tyre. Pas një përdorim, lëkura ime u itchy dhe të thatë. Eshtë e panevojshme të them, unë u ndal dhe u kthye në SeaVital. Unë nuk kam pasur ndonjë problem që nga. I blerë xhel Aloe Vera për burrin tim i cili e përdor atë si një krem solucion pas rrojes (dhe kam filluar të përdorin atë në fëmijët pas një dite të tepërt diellit). Vajza ime është duke filluar për të thyer jashtë dhe kam filluar atë me cleanser qumësht dhe toner. Ajo i pëlqen se si e butë e cleansers janë dhe se sa bukur ata ndjeu, të pastër! Unë do të rekomandoj SeaVital për këdo që dëshiron për të përmirësuar pamjen e lëkurës së tyre dhe për të sjellë atë përsëri në shkëlqimin rinor, Thanks aq shumë SeaVital! "

Teresa
A Customer Very Happy

Share by: